| Upload Date | December 19 2025 04:46 AM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 25102PCBEG |
| Model ID | Xiaomi 25102PCBEG |
| Motherboard | canoe |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 2 revision 1 |
| Base Frequency | 3.63 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.63 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.61 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm sme-i8i32 sme-f32f32 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.75 GB |
| Single-Core Score | 3421 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2722
390.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2544
15.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3669
75.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3562
82.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3429
46.5 images/sec |
|
|
Clang
|
4087
20.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2812
225.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3086
95.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5561
166.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3192
13.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3655
113.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3600
276.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3918
115.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3505
34.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2929
2.83 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3486
110.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 10345 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7072
1015.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
11190
67.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11609
237.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10870
250.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
12278
166.6 images/sec |
|
|
Clang
|
15109
74.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3434
275.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12769
395.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
11148
333.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9102
37.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14429
449.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
11037
848.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10844
318.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8915
88.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
14079
13.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11542
365.4 Kpixels/sec |