| Upload Date | December 19 2025 02:20 AM |
| Views | 8 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-X828U |
| Model ID | samsung SM-X828U |
| Motherboard | gts10p |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.00 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.85 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.40 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.92 GB |
| Single-Core Score | 2100 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1809
259.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1895
11.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2462
50.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2491
57.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1910
25.9 images/sec |
|
|
Clang
|
2701
13.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2118
169.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2116
65.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2161
64.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1918
7.94 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2391
74.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1731
133.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2200
64.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1981
19.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1601
1.55 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2167
68.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7055 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5194
745.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7765
46.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9731
199.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10148
234.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8015
108.8 images/sec |
|
|
Clang
|
10475
51.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2091
167.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9271
287.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5360
160.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6721
27.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9421
293.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5128
394.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7450
218.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6356
63.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8459
8.19 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9174
290.5 Kpixels/sec |