| Upload Date | December 19 2025 01:10 AM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 |
| Model ID | samsung SM-S931B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2779 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2427
348.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1987
12.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3081
63.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3007
69.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2957
40.1 images/sec |
|
|
Clang
|
3545
17.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2568
205.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2300
71.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2959
88.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2692
11.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2782
86.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3178
244.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2768
81.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3279
32.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2670
2.58 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2923
92.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9465 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6095
875.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8978
54.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10880
222.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10804
249.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11585
157.2 images/sec |
|
|
Clang
|
15905
78.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3030
242.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12399
384.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8073
241.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8713
36.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12613
392.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9947
764.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10432
306.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8997
89.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13129
12.7 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10835
343.1 Kpixels/sec |