| Upload Date | December 18 2025 11:17 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25+ |
| Model ID | samsung SM-S936B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3008 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2525
362.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2405
14.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3311
67.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3103
71.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3015
40.9 images/sec |
|
|
Clang
|
3849
19.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2643
211.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2901
89.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3261
97.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2662
11.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3051
94.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3192
245.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3562
104.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3494
34.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2764
2.67 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2917
92.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9391 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6301
904.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10481
63.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10521
215.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10909
251.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10254
139.2 images/sec |
|
|
Clang
|
16050
79.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3016
241.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12534
388.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7226
216.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8219
34.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12364
384.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9992
768.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10740
315.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8627
85.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13368
12.9 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10711
339.1 Kpixels/sec |