| Upload Date | December 18 2025 10:00 PM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy S24 |
| Model ID | samsung SM-S921B |
| Motherboard | s5e9945 |
| Governor | energy_aware |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 10 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 1.96 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.96 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.59 GHz |
| Cluster 3 | 2 Cores @ 2.90 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.21 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.06 GB |
| Single-Core Score | 2114 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2004
287.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2111
12.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2426
49.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2846
65.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1950
26.5 images/sec |
|
|
Clang
|
2563
12.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1991
159.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1982
61.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2143
64.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1796
7.43 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2334
72.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1924
147.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2096
61.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1959
19.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1557
1.51 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2114
67.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6866 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5133
737.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8612
51.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9522
194.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9538
220.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8169
110.9 images/sec |
|
|
Clang
|
9013
44.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2255
180.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8677
268.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5425
162.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5776
23.9 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9301
289.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5239
402.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6819
200.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6413
63.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7905
7.65 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8277
262.1 Kpixels/sec |