| Upload Date | December 18 2025 09:18 PM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro XL |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro XL |
| Motherboard | mustang |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.73 GB |
| Single-Core Score | 1794 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1460
209.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1179
7.10 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1855
38.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1786
41.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1457
19.8 images/sec |
|
|
Clang
|
1523
7.50 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1764
141.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2374
73.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2372
71.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2060
8.53 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2616
81.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1695
130.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2083
61.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1862
18.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1454
1.41 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2157
68.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4806 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3278
470.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5490
33.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8223
168.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8323
191.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6702
91.0 images/sec |
|
|
Clang
|
7828
38.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1159
92.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6695
207.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3288
98.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3291
13.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5410
168.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3281
252.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4322
126.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4338
43.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5862
5.67 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7055
223.4 Kpixels/sec |