| Upload Date | December 18 2025 09:16 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938U |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 3032 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2614
375.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2529
15.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3240
66.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3182
73.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3135
42.6 images/sec |
|
|
Clang
|
3950
19.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2185
175.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2989
92.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3337
99.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2759
11.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3134
97.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3278
252.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3655
107.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3436
34.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2821
2.73 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2959
93.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9668 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6497
933.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
10557
63.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
11231
229.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11896
274.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11969
162.4 images/sec |
|
|
Clang
|
15755
77.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2513
201.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12790
396.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7856
235.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8881
36.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12616
392.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
10010
769.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10713
314.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9473
94.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13572
13.1 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10918
345.7 Kpixels/sec |