| Upload Date | December 18 2025 07:59 PM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Fedora Linux 43 (Workstation Edition) |
| Model | Dell Inc. Dell 16 Plus 2-in-1 DB06250 |
| Motherboard | Dell Inc. 11GHR5 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core Ultra 7 258V |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 189 Stepping 1 |
| Base Frequency | 4.70 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 2.50 MB x 1 |
| L3 Cache | 12.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 shani vaes avx-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 30.90 GB |
| Single-Core Score | 1972 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1672
240.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1667
10.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2113
43.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1998
46.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1902
25.8 images/sec |
|
|
Clang
|
1992
9.81 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2101
168.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1890
58.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1931
57.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2244
9.29 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2289
71.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1849
142.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2126
62.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2124
21.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1779
1.72 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2276
72.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8163 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5365
770.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8631
52.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9512
194.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10368
239.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9596
130.2 images/sec |
|
|
Clang
|
11458
56.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2340
187.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
11153
345.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6473
193.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8711
36.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9052
281.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
7429
571.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8058
236.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
9570
95.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
11678
11.3 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11554
365.8 Kpixels/sec |