| Upload Date | December 18 2025 02:23 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 10 Pro XL |
| Model ID | Google Pixel 10 Pro XL |
| Motherboard | mustang |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.25 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.25 GHz |
| Cluster 2 | 5 Cores @ 3.05 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.78 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.21 GB |
| Single-Core Score | 2295 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1851
265.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1639
9.88 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2567
52.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2613
60.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2304
31.3 images/sec |
|
|
Clang
|
3061
15.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2173
174.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2444
75.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2683
80.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2283
9.45 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2659
82.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1763
135.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2494
73.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2204
21.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1803
1.74 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2560
81.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6145 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3754
539.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6007
36.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8988
184.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9251
213.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7658
103.9 images/sec |
|
|
Clang
|
8907
43.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1915
153.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9142
283.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4779
143.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5410
22.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7722
240.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4427
340.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6194
181.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5780
57.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7383
7.14 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8481
268.5 Kpixels/sec |