| Upload Date | December 18 2025 01:16 PM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | samsung SM-S921E |
| Model ID | samsung SM-S921E |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.40 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 6.95 GB |
| Single-Core Score | 2119 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1926
276.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2006
12.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2570
52.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2472
57.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1968
26.7 images/sec |
|
|
Clang
|
2709
13.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2002
160.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2039
63.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2172
65.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1949
8.07 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2403
74.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1953
150.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2112
62.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1879
18.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1566
1.52 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2202
69.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6243 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4551
653.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6582
39.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7992
163.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7941
183.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5777
78.4 images/sec |
|
|
Clang
|
8935
44.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2308
184.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8386
259.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5073
151.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5885
24.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9096
283.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5407
415.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7102
208.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5144
51.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7779
7.53 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8041
254.6 Kpixels/sec |