| Upload Date | December 18 2025 12:33 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938N |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2834 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1515
217.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2292
13.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3228
66.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3081
71.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2992
40.6 images/sec |
|
|
Clang
|
3811
18.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2610
209.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2855
88.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3200
95.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2597
10.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2987
93.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3149
242.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3143
92.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3425
34.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2706
2.62 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2875
91.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9003 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5507
790.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7335
44.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9611
196.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10242
236.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11209
152.1 images/sec |
|
|
Clang
|
15334
75.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3017
241.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12181
377.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
8083
241.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8465
35.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12282
382.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9748
749.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10338
303.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8453
83.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13009
12.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10639
336.8 Kpixels/sec |