| Upload Date | December 18 2025 12:14 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Model ID | samsung SM-S938B |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Qualcomm ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 81 architecture 8 variant 3 part 1 revision 4 |
| Base Frequency | 3.53 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 3.53 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 4.47 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.85 GB |
| Single-Core Score | 2722 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2624
376.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2245
13.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2652
54.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2555
58.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2508
34.0 images/sec |
|
|
Clang
|
3766
18.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2477
198.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2788
86.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2767
82.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2321
9.61 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2544
79.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3227
248.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3203
94.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3263
32.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2391
2.31 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2812
89.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9290 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6932
995.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9135
55.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10190
208.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9981
230.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
10740
145.8 images/sec |
|
|
Clang
|
15385
75.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3019
241.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12141
376.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
7892
236.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
8447
35.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
12281
382.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9942
764.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10327
303.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8742
86.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
12869
12.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10480
331.8 Kpixels/sec |