| Upload Date | December 18 2025 11:42 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy Z Flip5 |
| Model ID | samsung SM-F731B |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.01 GB |
| Single-Core Score | 1523 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1306
187.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1123
6.76 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1748
35.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1558
35.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1432
19.4 images/sec |
|
|
Clang
|
1889
9.31 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1554
124.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1595
49.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1833
54.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1611
6.67 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1778
55.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1377
105.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1604
47.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1441
14.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1145
1.11 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1566
49.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4972 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3195
458.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4735
28.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5316
108.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5423
125.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6470
87.8 images/sec |
|
|
Clang
|
7234
35.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2108
168.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7134
221.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4327
129.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4645
19.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7064
219.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4229
325.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5780
169.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3624
36.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6345
6.14 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6611
209.3 Kpixels/sec |