| Upload Date | December 06 2025 10:56 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 13 |
| Model | Google rauru |
| Model ID | Google rauru |
| Motherboard | navi |
| Governor | schedutil |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.40 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.30 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.63 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.14 GB |
| Single-Core Score | 2670 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2174
312.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1919
11.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3051
62.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2770
63.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2569
34.9 images/sec |
|
|
Clang
|
3349
16.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2497
200.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2597
80.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3135
93.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2783
11.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3059
95.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2344
180.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3024
88.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3004
29.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2140
2.07 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2925
92.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8177 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6004
862.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7884
47.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10902
223.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
11198
258.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9129
123.9 images/sec |
|
|
Clang
|
12959
63.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2942
235.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10989
340.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6482
194.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7724
32.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10308
320.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5882
452.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8308
243.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7419
73.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
9540
9.23 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10748
340.3 Kpixels/sec |