| Upload Date | December 06 2025 09:26 AM |
| Views | 5 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Xiaomi 25053RT47C |
| Model ID | Xiaomi 25053RT47C |
| Motherboard | sun |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.01 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.21 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.97 GB |
| Single-Core Score | 1965 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1659
238.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1517
9.14 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2291
46.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2292
52.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1872
25.4 images/sec |
|
|
Clang
|
2421
11.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2000
160.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1945
60.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2162
64.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1946
8.05 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2239
69.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1712
131.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2048
60.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1876
18.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1483
1.43 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2172
68.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6564 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4570
656.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6711
40.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9884
202.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9079
209.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7813
106.0 images/sec |
|
|
Clang
|
7458
36.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2283
182.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9059
280.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4968
148.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5559
23.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8736
271.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5004
384.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7502
220.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6317
62.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8448
8.17 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8531
270.1 Kpixels/sec |