| Upload Date | December 06 2025 07:40 AM |
| Views | 9 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | LENOVO TB321FU |
| Model ID | LENOVO TB321FU |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.30 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.01 GB |
| Single-Core Score | 2294 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2154
309.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2248
13.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2701
55.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2628
60.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2118
28.7 images/sec |
|
|
Clang
|
2863
14.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2067
165.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2163
67.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2393
71.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2128
8.81 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2543
79.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2139
164.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2313
67.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2201
21.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1697
1.64 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2381
75.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7003 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5324
764.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7804
47.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9741
199.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9743
224.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8239
111.8 images/sec |
|
|
Clang
|
9465
46.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2307
184.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9098
281.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5703
170.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6219
25.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8853
275.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5953
457.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7200
211.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
6135
60.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7446
7.20 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8789
278.3 Kpixels/sec |