| Upload Date | December 06 2025 06:04 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Ubuntu 22.04.4 LTS |
| Model | Google Compute Engine |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel(R) Xeon(R) CPU @ 2.60GHz |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 106 Stepping 6 |
| Base Frequency | 2.60 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 1.25 MB x 4 |
| L3 Cache | 54.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.56 GB |
| Single-Core Score | 1418 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1414
203.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1259
7.58 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1623
33.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1545
35.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
981
13.3 images/sec |
|
|
Clang
|
1649
8.12 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1454
116.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1245
38.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1402
42.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1742
7.21 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1679
52.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1196
91.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1443
42.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1388
13.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1529
1.48 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1511
47.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3002 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2441
350.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3304
19.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3686
75.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3265
75.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3122
42.4 images/sec |
|
|
Clang
|
3744
18.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1800
144.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3037
94.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2443
73.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2706
11.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3865
120.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2582
198.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2977
87.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2909
28.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3848
3.72 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3607
114.2 Kpixels/sec |