| Upload Date | December 06 2025 04:47 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy A32 |
| Model ID | samsung SM-A325F |
| Motherboard | a32 |
| Governor | conservative |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT6769V/CT |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 3 part 3338 revision 1 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 1.60 GHz |
| Cluster 2 | 6 Cores @ 1.80 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.49 GB |
| Single-Core Score | 347 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
341
49.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
466
2.81 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
474
9.70 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
467
10.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
371
5.04 images/sec |
|
|
Clang
|
416
2.05 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
359
28.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
415
12.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
177
5.30 images/sec |
|
|
Background Blur
|
258
1.07 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
419
13.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
129
9.88 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
406
11.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
322
3.19 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
374
362.0 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
326
10.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1219 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
764
109.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1384
8.34 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1715
35.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1901
43.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1419
19.3 images/sec |
|
|
Clang
|
1726
8.50 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
410
32.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2082
64.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
771
23.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
752
3.11 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1783
55.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
642
49.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1411
41.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1255
12.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2087
2.02 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1375
43.5 Kpixels/sec |