| Upload Date | December 06 2025 02:16 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Lenovo Legion Y700 |
| Model ID | Xiaomi Lenovo TB-9707F |
| Motherboard | muyu |
| Governor | performance |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.01 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.36 GB |
| Single-Core Score | 1958 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1640
235.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1600
9.64 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2341
47.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2261
52.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1879
25.5 images/sec |
|
|
Clang
|
2412
11.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1948
156.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1935
60.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2093
62.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1962
8.12 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2222
69.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1471
113.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2122
62.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1979
19.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1486
1.44 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2182
69.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5383 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3563
511.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5242
31.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7988
163.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8123
187.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6563
89.1 images/sec |
|
|
Clang
|
6134
30.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2180
174.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7311
226.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4144
124.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4297
17.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7451
231.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3639
279.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5828
171.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5351
53.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6166
5.97 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7409
234.6 Kpixels/sec |