| Upload Date | December 06 2025 12:26 AM |
| Views | 3 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Xiaomi 2311DRK48I |
| Model ID | Xiaomi 2311DRK48I |
| Motherboard | duchamp |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3405 revision 0 |
| Base Frequency | 2.20 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.20 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.20 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.35 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.17 GB |
| Single-Core Score | 1014 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1065
152.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
992
5.98 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1317
27.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1243
28.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1064
14.4 images/sec |
|
|
Clang
|
1218
6.00 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1039
83.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1119
34.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1006
30.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
825
3.42 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1173
36.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
561
43.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
872
25.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
777
7.71 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
867
838.6 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1027
32.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3024 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2605
374.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3727
22.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5171
105.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3921
90.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3645
49.5 images/sec |
|
|
Clang
|
4243
20.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
972
77.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4169
129.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2336
69.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2266
9.38 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4120
128.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1924
147.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2774
81.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2434
24.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3284
3.18 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3716
117.7 Kpixels/sec |