| Upload Date | December 05 2025 09:28 PM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Samsung Galaxy Z Fold5 |
| Model ID | samsung SM-F946B |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.88 GB |
| Single-Core Score | 1903 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1648
236.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1576
9.50 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2383
48.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2159
49.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1861
25.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2323
11.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1862
149.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1892
58.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2000
59.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1765
7.31 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2197
68.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1570
120.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1973
57.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1827
18.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1498
1.45 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1996
63.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5082 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3530
506.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5813
35.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7112
145.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6830
157.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5684
77.1 images/sec |
|
|
Clang
|
6604
32.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2122
169.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6457
200.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4148
124.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4218
17.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6822
212.3 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3748
288.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5268
154.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4798
47.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6015
5.82 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5835
184.8 Kpixels/sec |