| Upload Date | December 05 2025 09:27 PM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | HONOR VER-AN10 |
| Model ID | HONOR VER-AN10 |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM SM8550 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.36 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.93 GB |
| Single-Core Score | 1492 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1335
191.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1147
6.91 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1827
37.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1641
37.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1453
19.7 images/sec |
|
|
Clang
|
1796
8.84 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1409
112.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1474
45.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1656
49.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1470
6.08 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1708
53.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1352
104.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1593
46.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1435
14.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1142
1.11 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1565
49.6 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4134 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3064
440.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4878
29.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5656
115.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5866
135.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4939
67.0 images/sec |
|
|
Clang
|
6022
29.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1567
125.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5053
156.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3670
109.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3390
14.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5261
163.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3192
245.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4172
122.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3226
32.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4225
4.09 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4802
152.0 Kpixels/sec |