| Upload Date | December 05 2025 08:59 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | vivo V2426A |
| Model ID | vivo V2426A |
| Motherboard | k6991v1_64 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.40 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.30 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.63 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.08 GB |
| Single-Core Score | 2399 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1894
272.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2061
12.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3268
66.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2843
65.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2633
35.7 images/sec |
|
|
Clang
|
3340
16.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2449
196.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2572
79.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3322
99.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2668
11.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1949
60.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2510
193.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2552
74.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
584
5.80 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2117
2.05 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2906
92.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6343 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6728
966.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8723
52.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5560
113.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4684
108.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
9467
128.5 images/sec |
|
|
Clang
|
12497
61.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2442
195.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
10994
340.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1855
55.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7000
29.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11153
347.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
6088
468.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8079
237.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2547
25.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
9535
9.23 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10758
340.6 Kpixels/sec |