| Upload Date | October 14 2025 04:16 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Samsung Galaxy S22+ |
| Model ID | samsung SM-S906U1 |
| Motherboard | taro |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 2 part 3400 revision 0 |
| Base Frequency | 1.78 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.79 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.50 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.00 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.05 GB |
| Single-Core Score | 1686 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1505
216.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1413
8.51 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2004
41.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1876
43.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1749
23.7 images/sec |
|
|
Clang
|
1953
9.62 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1472
117.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1719
53.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1866
55.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1623
6.72 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1976
61.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1264
97.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1871
54.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1666
16.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1338
1.29 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1829
57.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4030 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2523
362.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4852
29.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5424
111.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5819
134.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4661
63.3 images/sec |
|
|
Clang
|
4986
24.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1651
132.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5263
163.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3407
102.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3295
13.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5658
176.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2595
199.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4321
126.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3918
38.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4828
4.67 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
4728
149.7 Kpixels/sec |