| Upload Date | October 12 2025 03:50 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Xiaomi Poco X6 Pro |
| Model ID | Xiaomi 2311DRK48G |
| Motherboard | duchamp |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3405 revision 0 |
| Base Frequency | 2.20 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.20 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.20 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.35 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.08 GB |
| Single-Core Score | 889 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
845
121.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
795
4.79 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1146
23.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1087
25.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
925
12.5 images/sec |
|
|
Clang
|
1062
5.23 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
935
74.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
973
30.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
878
26.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
721
2.99 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1023
31.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
566
43.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
798
23.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
716
7.11 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
785
759.9 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
933
29.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3022 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2526
362.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3572
21.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5055
103.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4813
111.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3732
50.6 images/sec |
|
|
Clang
|
4171
20.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
924
74.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4147
128.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2266
67.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2239
9.26 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4001
124.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1853
142.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2596
76.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2472
24.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3469
3.36 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3787
119.9 Kpixels/sec |