| User | ilikas |
| Upload Date | October 04 2025 02:50 PM |
| Views | 18 |
| Notes | Windows 11 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | HP HP EliteBook 835 13 inch G10 Notebook PC |
| Motherboard | HP 8C10 |
| Power Plan | Gebalanceerd |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 PRO 7545U w/ Radeon 740M Graphics |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 120 Stepping 0 |
| Base Frequency | 3.20 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 3961 MHz |
| Package | Socket FP7 |
| Codename | Phoenix 2 |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 1.00 MB x 6 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Instruction Sets | sse2 sse3 pclmul fma3 sse41 aesni avx avx2 avx512-f avx512-dq shani avx512-bw avx512-vl vaes avx512-vnni |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 31.28 GB |
| Transfer Rate | 798 MT/s |
| Type | DDR5 SDRAM |
| Channels | 4 |
| Single-Core Score | 2414 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2506
359.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1846
11.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2297
47.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2181
50.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2552
34.6 images/sec |
|
|
Clang
|
2552
12.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2502
200.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2427
75.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2457
73.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3079
12.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2989
93.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2204
169.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2618
76.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2677
26.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2179
2.11 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2101
66.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 8853 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5804
833.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
9742
58.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
8742
179.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
10199
235.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11479
155.8 images/sec |
|
|
Clang
|
12881
63.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
3119
249.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12280
380.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6366
190.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10320
42.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
11240
349.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
7426
571.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
10024
294.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8416
83.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13580
13.1 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
10398
329.2 Kpixels/sec |