| Upload Date | October 04 2025 11:40 AM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | Xiaomi 2506BPN68G |
| Model ID | Xiaomi 2506BPN68G |
| Motherboard | klimt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3461 revision 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 2.40 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 3.30 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.73 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 11.01 GB |
| Single-Core Score | 2501 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1971
283.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1985
12.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3020
61.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2592
59.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2439
33.1 images/sec |
|
|
Clang
|
3020
14.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2257
180.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2386
73.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3030
90.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2438
10.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2886
89.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2186
168.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2818
82.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2786
27.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1999
1.93 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2679
84.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 7226 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
5368
770.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8140
49.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
10501
215.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8750
201.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8266
112.2 images/sec |
|
|
Clang
|
9770
48.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2385
191.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
9633
298.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5949
178.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6223
25.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
10187
317.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4854
373.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7328
215.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7131
70.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8728
8.45 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
9669
306.1 Kpixels/sec |