| Upload Date | September 30 2025 01:32 PM |
| Views | 1 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 15 |
| Model | OnePlus 11 |
| Model ID | OnePlus PHB110 |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.19 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.78 GB |
| Single-Core Score | 1103 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1240
178.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
988
5.95 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1353
27.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1502
34.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1081
14.7 images/sec |
|
|
Clang
|
1237
6.09 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1093
87.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1081
33.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1088
32.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
905
3.75 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1216
37.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
873
67.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1124
33.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
837
8.31 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
871
842.7 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1119
35.4 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2557 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2362
339.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3109
18.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3458
70.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3912
90.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2838
38.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3256
16.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1213
97.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2972
92.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2279
68.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1807
7.48 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3290
102.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1818
139.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2482
72.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2128
21.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2432
2.35 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2565
81.2 Kpixels/sec |