| Upload Date | January 14 2025 06:29 PM |
| Views | 15 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 13 |
| Model | Xiaomi M2101K7BG |
| Model ID | Xiaomi M2101K7BG |
| Motherboard | secret |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT6785V/CD |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 3 part 3339 revision 0 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 2.00 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.05 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 5.46 GB |
| Single-Core Score | 676 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
645
92.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
736
4.43 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
717
14.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
815
18.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
722
9.80 images/sec |
|
|
Clang
|
758
3.73 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
590
47.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
724
22.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
563
16.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
610
2.52 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
865
26.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
366
28.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
733
21.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
673
6.68 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
712
688.8 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
704
22.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1841 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1174
168.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2485
15.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2391
48.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2941
67.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2042
27.7 images/sec |
|
|
Clang
|
2582
12.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
608
48.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2885
89.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1227
36.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1265
5.23 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2890
89.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
972
74.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2028
59.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1659
16.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2934
2.84 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2177
68.9 Kpixels/sec |