| User | maloxplay |
| Upload Date | January 14 2025 05:41 PM |
| Views | 12 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | MINIX Technology Limited NEO Z100-0dB |
| Motherboard | MINIX Technology Limited NEO Z100-0dB |
| Power Plan | Bilanciato |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel N100 |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 190 Stepping 0 |
| Base Frequency | 798 MHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 3391 MHz |
| Package | Socket 1744 FCBGA |
| Codename | Alder Lake |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 2.00 MB x 1 |
| L3 Cache | 6.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 3192 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 1 |
| Single-Core Score | 1016 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1156
166.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1349
8.13 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1309
26.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1182
27.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
819
11.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1129
5.56 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1166
93.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
903
28.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
582
17.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
994
4.11 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1305
40.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
865
66.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1000
29.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
840
8.33 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
978
946.0 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
955
30.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2274 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1644
236.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2758
16.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2722
55.7 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2680
61.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2030
27.6 images/sec |
|
|
Clang
|
2596
12.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1281
102.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2721
84.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1376
41.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2508
10.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3539
110.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2029
156.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2439
71.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2506
24.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2708
2.62 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2747
87.0 Kpixels/sec |