| User | mmatej16 |
| Upload Date | January 13 2025 10:18 PM |
| Views | 11 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | HARDKERNEL ODROID-H4 |
| Motherboard | HARDKERNEL ODROID-H4 |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel N97 |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 190 Stepping 0 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 3591 MHz |
| Package | Socket 1744 FCBGA |
| Codename | Alder Lake |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 2.00 MB x 1 |
| L3 Cache | 6.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Single-Core Score | 1276 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1515
217.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1726
10.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1575
32.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1424
32.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
998
13.6 images/sec |
|
|
Clang
|
1416
6.98 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1455
116.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1140
35.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
690
20.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1266
5.24 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1658
51.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1181
90.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1269
37.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1074
10.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1184
1.15 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1278
40.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3076 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2537
364.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4068
24.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3865
79.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4118
95.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3042
41.3 images/sec |
|
|
Clang
|
3993
19.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1752
140.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3540
109.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1679
50.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2999
12.4 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4020
125.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2563
197.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2993
87.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2781
27.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3695
3.58 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3510
111.1 Kpixels/sec |