| User | vandelay |
| Upload Date | January 10 2025 10:31 PM |
| Views | 8 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | QEMU Standard PC (Q35 + ICH9, 2009) |
| Motherboard | |
| Power Plan | Balanserat |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-1235U |
| Topology | 1 Processor, 12 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 154 Stepping 4 |
| Base Frequency | 2.50 GHz |
| Cluster 1 | 12 Cores |
| Maximum Frequency | 4367 MHz |
| Package | Socket 1744 FCBGA |
| Codename | Alder Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 12 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 12 |
| L2 Cache | 4.00 MB x 12 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.96 GB |
| Transfer Rate | 9544370 MT/s |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 2170 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1989
285.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2020
12.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2082
42.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2107
48.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2133
28.9 images/sec |
|
|
Clang
|
2158
10.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2131
170.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2161
67.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2095
62.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2714
11.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2539
79.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1954
150.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2125
62.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2396
23.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2190
2.12 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2347
74.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4693 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2558
367.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4754
28.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4175
85.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7268
167.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6498
88.2 images/sec |
|
|
Clang
|
5420
26.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2642
211.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6836
211.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2540
76.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4994
20.7 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5869
182.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5352
411.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5145
151.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3696
36.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5934
5.74 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6901
218.5 Kpixels/sec |