| User | vandelay |
| Upload Date | January 10 2025 10:23 PM |
| Views | 9 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | QEMU Standard PC (Q35 + ICH9, 2009) |
| Motherboard | |
| Power Plan | Balanserat |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-1235U |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 154 Stepping 4 |
| Base Frequency | 2.50 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 4367 MHz |
| Package | Socket 1744 FCBGA |
| Codename | Alder Lake |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 4.00 MB x 4 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.96 GB |
| Transfer Rate | 9544370 MT/s |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 2049 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2020
290.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1551
9.34 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2052
42.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2100
48.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2055
27.9 images/sec |
|
|
Clang
|
2130
10.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2113
169.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2138
66.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1933
57.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2488
10.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2401
74.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1611
123.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2064
60.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2335
23.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2067
2.00 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2143
67.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4612 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3057
439.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5272
31.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
5264
107.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5261
121.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3797
51.5 images/sec |
|
|
Clang
|
3910
19.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2617
209.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6019
186.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3392
101.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6527
27.0 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6393
198.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4749
365.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5134
150.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5222
51.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6089
5.89 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5644
178.7 Kpixels/sec |