| Upload Date | April 20 2023 03:40 PM |
| Views | 21 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 (64-bit) |
| Model | HUAWEI EUL-WX9 |
| Motherboard | HUAWEI EUL-WX9-PCB |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-10210U |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores, 8 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 142 Stepping 12 |
| Base Frequency | 2.11 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 4173 MHz |
| Package | Socket 1528 FCBGA |
| Codename | Comet Lake-U/Y |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 256 KB x 4 |
| L3 Cache | 6.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.84 GB |
| Transfer Rate | 2128 MT/s |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1312 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1330
191.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1601
9.64 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1562
32.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1411
32.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1124
15.3 images/sec |
|
|
Clang
|
1482
7.30 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1276
102.2 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1486
46.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
608
18.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1280
5.30 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1799
56.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1107
85.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1438
42.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1590
15.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1184
1.15 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1387
43.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2790 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1869
268.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4102
24.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4249
87.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3308
76.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2429
33.0 images/sec |
|
|
Clang
|
3285
16.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1484
118.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3756
116.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
986
29.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2272
9.40 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
4896
152.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2453
188.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3362
98.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3526
35.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4267
4.13 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2924
92.6 Kpixels/sec |