| User | plsytj |
| Upload Date | April 20 2023 06:58 AM |
| Views | 17 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Debian GNU/Linux 11 (bullseye) |
| Model | Microsoft Corporation Virtual Machine |
| Motherboard | Microsoft Corporation Virtual Machine |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i7-8700K |
| Topology | 1 Processor, 3 Cores, 6 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 158 Stepping 10 |
| Base Frequency | 1.30 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 3 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 3 |
| L2 Cache | 256 KB x 3 |
| L3 Cache | 12.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 3.84 GB |
| Single-Core Score | 1718 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1733
248.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2274
13.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1919
39.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1800
41.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1327
18.0 images/sec |
|
|
Clang
|
1961
9.66 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1747
139.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1894
58.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
771
23.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1594
6.60 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2274
70.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1780
136.9 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1791
52.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2116
21.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1593
1.54 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1925
60.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4792 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3414
490.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7601
45.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
4958
101.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6496
149.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4235
57.5 images/sec |
|
|
Clang
|
6736
33.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2180
174.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
6614
205.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1963
58.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4672
19.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6637
206.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5178
398.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5139
150.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5112
50.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6700
6.48 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5488
173.8 Kpixels/sec |