| User | picknmix |
| Upload Date | September 27 2024 06:57 AM |
| Views | 10 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | GMKtec NucBox M7 |
| Motherboard | GMKtec NucBox M7 |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 7 PRO 6850H |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores, 16 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 68 Stepping 1 |
| Base Frequency | 3.20 GHz |
| Cluster 1 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 4741 MHz |
| Package | Socket FP7 |
| Codename | Rembrandt |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 512 KB x 8 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Transfer Rate | 4788 MT/s |
| Type | DDR5 SDRAM |
| Channels | 4 |
| Single-Core Score | 2115 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2264
325.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1899
11.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2022
41.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2120
48.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1972
26.8 images/sec |
|
|
Clang
|
2141
10.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2114
169.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2237
69.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1156
34.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2955
12.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2908
90.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2142
164.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2508
73.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2459
24.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1997
1.93 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2274
72.0 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9805 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
6470
929.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
12046
72.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
9580
196.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12371
285.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11447
155.4 images/sec |
|
|
Clang
|
15066
74.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2735
219.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
16894
523.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4303
128.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
10512
43.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14712
457.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
11456
880.8 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
11397
334.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
7810
77.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
19156
18.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11743
371.8 Kpixels/sec |