| Upload Date | September 25 2024 10:06 PM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 13 |
| Model | Samsung Galaxy A32 |
| Model ID | samsung SM-A325M |
| Motherboard | a32 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT6769V/CT |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 3 part 3338 revision 1 |
| Base Frequency | 1.80 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 1.80 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.00 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 3.56 GB |
| Single-Core Score | 386 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
258
37.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
422
2.54 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
528
10.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
525
12.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
448
6.07 images/sec |
|
|
Clang
|
482
2.37 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
431
34.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
509
15.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
215
6.43 images/sec |
|
|
Background Blur
|
306
1.26 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
477
14.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
133
10.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
500
14.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
374
3.71 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
456
441.3 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
384
12.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 1012 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
575
82.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1304
7.86 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1661
34.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1778
41.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1263
17.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1466
7.22 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
425
34.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2226
69.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
620
18.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
514
2.13 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1555
48.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
484
37.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1364
40.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1015
10.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1009
976.4 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
658
20.8 Kpixels/sec |