| User | Louis_Leenders |
| Upload Date | September 25 2024 09:40 AM |
| Views | 9 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Professionnel (64-bit) |
| Model | LENOVO 82K2 |
| Motherboard | LENOVO LNVNB161216 |
| Power Plan | Utilisation normale |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 5 5600H |
| Topology | 1 Processor, 6 Cores, 12 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 80 Stepping 0 |
| Base Frequency | 3.30 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores |
| Maximum Frequency | 4155 MHz |
| Package | Socket FP6 |
| Codename | Cezanne |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 6 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 6 |
| L2 Cache | 512 KB x 6 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 32.00 GB |
| Transfer Rate | 3192 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1796 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1891
271.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1558
9.39 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1717
35.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1778
41.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1689
22.9 images/sec |
|
|
Clang
|
1784
8.79 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1821
145.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1927
59.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
996
29.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2475
10.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2558
79.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1634
125.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2160
63.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2242
22.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1728
1.67 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1979
62.7 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6901 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4321
620.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8189
49.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6172
126.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
8302
191.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
8596
116.7 images/sec |
|
|
Clang
|
10025
49.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2274
182.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
12173
377.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3246
97.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
7191
29.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
9717
302.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8085
621.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
7851
230.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5239
52.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
13986
13.5 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
8751
277.1 Kpixels/sec |