| User | kweki |
| Upload Date | September 23 2024 12:46 PM |
| Views | 28 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | HP HP ENVY x360 Convertible 13-ar0xxx |
| Motherboard | HP 85DE |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 7 3700U |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores, 8 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 23 Model 24 Stepping 1 |
| Base Frequency | 2.30 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 3924 MHz |
| Package | Socket FP5 |
| Codename | Picasso |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 512 KB x 4 |
| L3 Cache | 4.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 5.88 GB |
| Transfer Rate | 2400 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1074 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1345
193.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1243
7.49 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1130
23.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1258
29.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
889
12.1 images/sec |
|
|
Clang
|
1207
5.94 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1006
80.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1269
39.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
394
11.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1099
4.55 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1677
52.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
918
70.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1146
33.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1107
11.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1229
1.19 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1101
34.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 3165 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1861
267.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3449
20.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3637
74.5 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
4586
105.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
3043
41.3 images/sec |
|
|
Clang
|
4416
21.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1230
98.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5292
164.0 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1154
34.5 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3281
13.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5244
163.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3186
245.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4023
118.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
3173
31.5 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5738
5.55 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3786
119.9 Kpixels/sec |