| Upload Date | July 25 2024 09:47 AM |
| Views | 33 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | Samsung Galaxy S24 |
| Model ID | samsung SM-S921W |
| Motherboard | pineapple |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 2.26 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores @ 2.27 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.96 GHz |
| Cluster 3 | 3 Cores @ 3.15 GHz |
| Cluster 4 | 1 Core @ 3.40 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 6.93 GB |
| Single-Core Score | 1884 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2063
296.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
2130
12.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2318
47.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2293
52.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1844
25.0 images/sec |
|
|
Clang
|
2484
12.2 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1910
153.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1814
56.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2016
60.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1717
7.10 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2026
63.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1745
134.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1680
49.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1451
14.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1021
988.1 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1490
47.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5996 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4126
592.5 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5870
35.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6410
131.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6963
160.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5558
75.4 images/sec |
|
|
Clang
|
9285
45.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2371
189.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8227
254.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
5089
152.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
5637
23.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8639
268.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5596
430.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
6988
205.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5827
57.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
7739
7.49 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7627
241.5 Kpixels/sec |