| User | jesse66 |
| Upload Date | July 23 2024 03:08 PM |
| Views | 19 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | Dell Inc. Inspiron 570 |
| Motherboard | Dell Inc. 04GJJT |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Athlon II X2 245 |
| Topology | 1 Processor, 2 Cores |
| Identifier | AuthenticAMD Family 16 Model 6 Stepping 2 |
| Base Frequency | 2.92 GHz |
| Cluster 1 | 2 Cores |
| Maximum Frequency | 2923 MHz |
| Package | Socket AM3 (938) |
| Codename | Regor |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 64.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 1.00 MB x 2 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 4.00 GB |
| Transfer Rate | 1074 MT/s |
| Type | DDR3 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 259 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
400
57.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
550
3.32 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
450
9.21 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
484
11.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
86
1.17 images/sec |
|
|
Clang
|
531
2.62 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
438
35.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
470
14.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
36
1.08 images/sec |
|
|
Background Blur
|
116
0.48 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
278
8.66 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
279
21.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
269
7.88 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
114
1.13 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
406
393.0 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
130
4.12 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 405 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
328
47.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1136
6.85 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
385
7.88 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
996
23.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
221
2.99 images/sec |
|
|
Clang
|
748
3.68 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
336
26.9 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
397
12.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
49
1.47 images/sec |
|
|
Background Blur
|
194
0.80 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
714
22.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
582
44.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
568
16.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
329
3.26 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
941
910.2 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
326
10.3 Kpixels/sec |