| User | jd3mattos |
| Upload Date | July 22 2024 11:03 PM |
| Views | 2 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Debian GNU/Linux 12 (bookworm) |
| Model | To Be Filled By O.E.M. To Be Filled By O.E.M. |
| Motherboard | ASRock Z75 Pro3 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-3570K |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 58 Stepping 9 |
| Base Frequency | 3.80 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 256 KB x 2 |
| L3 Cache | 6.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.47 GB |
| Single-Core Score | 772 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1302
187.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1682
10.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1289
26.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1338
30.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
278
3.77 images/sec |
|
|
Clang
|
1247
6.14 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1179
94.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1164
36.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
67
2.01 images/sec |
|
|
Background Blur
|
651
2.70 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
952
29.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1112
85.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
898
26.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
461
4.58 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1004
971.8 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
421
13.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2428 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2781
399.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
5478
33.0 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3754
76.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
5123
118.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1022
13.9 images/sec |
|
|
Clang
|
4560
22.5 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1492
119.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
4304
133.4 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
247
7.39 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2310
9.56 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3304
102.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3609
277.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2998
88.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1614
16.0 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3788
3.67 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1529
48.4 Kpixels/sec |