| User | ahogeweg |
| Upload Date | July 22 2024 07:03 PM |
| Views | 17 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home (64-bit) |
| Model | LENOVO 20R3CTO1WW |
| Motherboard | LENOVO 20R3CTO1WW |
| Power Plan | Hoge prestaties |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core i5-10210U |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores, 8 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 142 Stepping 12 |
| Base Frequency | 2.10 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 4190 MHz |
| Package | Socket 1528 FCBGA |
| Codename | Comet Lake-U/Y |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 4 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 4 |
| L2 Cache | 256 KB x 4 |
| L3 Cache | 6.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.71 GB |
| Transfer Rate | 2660 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 881 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
777
111.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
657
3.96 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
900
18.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
782
18.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
711
9.64 images/sec |
|
|
Clang
|
1322
6.51 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
988
79.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
912
28.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
425
12.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1249
5.17 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1351
42.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
906
69.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
876
25.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1175
11.7 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
893
864.0 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1071
33.9 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2599 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1616
232.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3416
20.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2738
56.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3012
69.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1828
24.8 images/sec |
|
|
Clang
|
2821
13.9 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1042
83.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2718
84.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
947
28.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3494
14.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6472
201.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2450
188.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
3563
104.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4563
45.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
5161
4.99 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3854
122.0 Kpixels/sec |