| Upload Date | July 22 2024 09:56 AM |
| Views | 17 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 12 |
| Model | Samsung Galaxy A41 |
| Model ID | samsung SM-A415F |
| Motherboard | a41 |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT6768V/CA |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 3 part 3338 revision 1 |
| Base Frequency | 1.70 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 1.70 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.00 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 3.58 GB |
| Single-Core Score | 303 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
242
34.8 MB/sec |
|
|
Navigation
|
356
2.15 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
425
8.70 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
395
9.11 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
333
4.52 images/sec |
|
|
Clang
|
379
1.87 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
343
27.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
375
11.6 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
162
4.86 images/sec |
|
|
Background Blur
|
234
0.97 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
369
11.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
114
8.77 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
371
10.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
278
2.76 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
339
327.7 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
299
9.47 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 953 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
588
84.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1313
7.91 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1631
33.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1521
35.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1073
14.6 images/sec |
|
|
Clang
|
1562
7.70 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
376
30.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1964
60.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
344
10.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
539
2.23 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1623
50.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
525
40.4 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1270
37.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
423
4.20 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1938
1.88 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1052
33.3 Kpixels/sec |