| Upload Date | July 19 2024 04:48 PM |
| Views | 4 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Debian GNU/Linux 12 (bookworm) |
| Model | QEMU Standard PC (i440FX + PIIX, 1996) |
| Motherboard | N/A |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Xeon E5-2699A v4 |
| Topology | 8 Processors, 8 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 79 Stepping 1 |
| Base Frequency | 2.40 GHz |
| Cluster 1 | 0 Cores |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 1 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 1 |
| L2 Cache | 256 KB x 1 |
| L3 Cache | 55.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 23.47 GB |
| Single-Core Score | 941 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
989
142.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1163
7.00 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1064
21.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1009
23.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
670
9.09 images/sec |
|
|
Clang
|
1110
5.47 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
978
78.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1070
33.2 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
346
10.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
995
4.12 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1337
41.6 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
950
73.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1010
29.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1094
10.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1021
987.7 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1017
32.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5206 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3576
513.6 MB/sec |
|
|
Navigation
|
7729
46.6 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6345
129.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6332
146.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
4793
65.1 images/sec |
|
|
Clang
|
8697
42.8 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1218
97.5 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
8078
250.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2170
64.9 images/sec |
|
|
Background Blur
|
6172
25.5 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
7935
246.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
5446
418.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5607
164.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5349
53.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
8299
8.03 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7060
223.5 Kpixels/sec |