| Upload Date | July 19 2024 08:34 AM |
| Views | 22 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 14 |
| Model | Samsung Galaxy A34 |
| Model ID | samsung SM-A346E |
| Motherboard | a34x |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM MT6877V/TTZA |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3393 revision 0 |
| Base Frequency | 2.00 GHz |
| Cluster 1 | 6 Cores @ 2.00 GHz |
| Cluster 2 | 2 Cores @ 2.60 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 7.31 GB |
| Single-Core Score | 989 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
569
81.7 MB/sec |
|
|
Navigation
|
927
5.59 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1267
25.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1399
32.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1090
14.8 images/sec |
|
|
Clang
|
1095
5.40 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1058
84.8 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1188
36.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
869
26.0 images/sec |
|
|
Background Blur
|
750
3.10 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1323
41.2 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
458
35.2 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1197
35.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
997
9.89 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
971
939.8 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1152
36.5 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2447 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1535
220.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3046
18.4 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3076
63.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3890
89.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2976
40.4 images/sec |
|
|
Clang
|
3185
15.7 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1001
80.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3948
122.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1631
48.8 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1690
6.99 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3645
113.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1192
91.6 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2414
70.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2503
24.8 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3501
3.39 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2994
94.8 Kpixels/sec |