| User | mdcoutinho |
| Upload Date | March 27 2023 12:42 AM |
| Views | 12 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Home Single Language (64-bit) |
| Model | LENOVO 20XH005GUS |
| Motherboard | LENOVO 20XH005GUS |
| Power Plan | Equilibrado |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | AMD Ryzen 7 PRO 5850U |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores, 16 Threads |
| Identifier | AuthenticAMD Family 25 Model 80 Stepping 0 |
| Base Frequency | 1.90 GHz |
| Cluster 1 | 8 Cores |
| Maximum Frequency | 4439 MHz |
| Package | Socket FP6 |
| Codename | Cezanne |
| L1 Instruction Cache | 32.0 KB x 8 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 8 |
| L2 Cache | 512 KB x 8 |
| L3 Cache | 16.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 14.83 GB |
| Transfer Rate | 4256 MT/s |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Channels | 2 |
| Single-Core Score | 1809 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2000
287.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1645
9.91 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1669
34.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1975
45.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1790
24.3 images/sec |
|
|
Clang
|
1912
9.42 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1870
149.7 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2010
62.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1043
31.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1723
7.13 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2440
75.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1778
136.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2230
65.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1901
18.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1841
1.78 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1826
57.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 6796 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
4444
638.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
8979
54.1 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6159
126.1 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
9324
215.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
7963
108.1 images/sec |
|
|
Clang
|
10213
50.3 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2402
192.3 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
13137
407.1 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2897
86.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4494
18.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
8580
267.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
8577
659.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
8661
254.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5084
50.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
14810
14.3 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
7362
233.1 Kpixels/sec |