| Upload Date | March 17 2024 04:01 AM |
| Views | 88 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 13 |
| Model | Sony Xperia 1 V |
| Model ID | Sony Xperia 1 V |
| Motherboard | kalama |
| Governor | walt |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 1 part 3406 revision 0 |
| Base Frequency | 2.02 GHz |
| Cluster 1 | 3 Cores @ 2.02 GHz |
| Cluster 2 | 4 Cores @ 2.80 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.19 GHz |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 10.94 GB |
| Single-Core Score | 2033 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1810
260.0 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1737
10.5 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2341
47.9 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2224
51.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2012
27.3 images/sec |
|
|
Clang
|
2437
12.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1923
154.0 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1993
61.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2209
66.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2027
8.39 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2273
70.7 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1729
133.0 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2177
63.9 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2030
20.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1539
1.49 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2182
69.1 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 5556 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
3810
547.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
6286
37.9 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
7747
158.6 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
7516
173.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
6202
84.2 images/sec |
|
|
Clang
|
7594
37.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2262
181.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
7190
222.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
4723
141.3 images/sec |
|
|
Background Blur
|
4607
19.1 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
6777
210.9 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
4415
339.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
5702
167.3 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
5063
50.2 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
6055
5.86 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
6785
214.8 Kpixels/sec |