| Upload Date | March 15 2024 03:27 PM |
| Views | 11 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | LG Electronics 14ZD90S-GX56K |
| Motherboard | LG Electronics 14Z90S |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel Core Ultra 5 125H |
| Topology | 1 Processor, 14 Cores, 18 Threads |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 170 Stepping 4 |
| Base Frequency | 1.20 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Cluster 2 | 10 Cores |
| Maximum Frequency | 4470 MHz |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 9 |
| L1 Data Cache | 48.0 KB x 9 |
| L2 Cache | 2.00 MB x 2 |
| L3 Cache | 18.0 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.74 GB |
| Single-Core Score | 2141 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2071
297.4 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1941
11.7 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2138
43.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2171
50.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2134
29.0 images/sec |
|
|
Clang
|
2052
10.1 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2081
166.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
2179
67.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2117
63.4 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2620
10.8 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2667
83.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1749
134.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2138
62.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2207
21.9 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
2028
1.96 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2298
72.8 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 9793 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
7181
1.01 GB/sec |
|
|
Navigation
|
12164
73.3 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
12312
252.0 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
12303
283.7 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
11765
159.7 images/sec |
|
|
Clang
|
13932
68.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
2493
199.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
14643
453.7 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
6505
194.6 images/sec |
|
|
Background Blur
|
9229
38.2 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
14473
450.4 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
9574
736.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
9134
268.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
8291
82.3 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
15103
14.6 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
11732
371.5 Kpixels/sec |