| User | paddy82 |
| Upload Date | February 24 2024 04:01 AM |
| Views | 9 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Model | AZW MINI S |
| Motherboard | AZW MINI S |
| Power Plan | Balanced |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | Intel N100 |
| Topology | 1 Processor, 4 Cores |
| Identifier | GenuineIntel Family 6 Model 190 Stepping 0 |
| Base Frequency | 800 MHz |
| Cluster 1 | 4 Cores |
| Maximum Frequency | 797 MHz |
| Codename | Alder Lake |
| L1 Instruction Cache | 64.0 KB x 2 |
| L1 Data Cache | 32.0 KB x 2 |
| L2 Cache | 2.00 MB x 1 |
| L3 Cache | 6.00 MB x 1 |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 16.00 GB |
| Single-Core Score | 1073 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1179
169.3 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1249
7.53 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
1356
27.8 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
1074
24.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
931
12.6 images/sec |
|
|
Clang
|
1269
6.25 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1282
102.6 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
964
29.9 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
508
15.2 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1078
4.46 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
1525
47.5 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1036
79.7 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1142
33.5 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
917
9.10 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1018
985.2 Kpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
1142
36.2 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 2762 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1517
217.9 MB/sec |
|
|
Navigation
|
3518
21.2 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
3330
68.2 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
3887
89.6 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
2876
39.0 images/sec |
|
|
Clang
|
3785
18.6 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1616
129.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
3430
106.3 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
1642
49.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
2809
11.6 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
3858
120.1 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
2517
193.5 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
2964
87.0 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
2074
20.6 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
3603
3.49 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
3171
100.4 Kpixels/sec |